امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر فرزندمان را در حین دکتر بازی دیدیم...
 سلام من یه دختر شش ساله و يك پسربچه 4ساله دارم.تازگی متوجه شدم دارن باهم دکتر بازی میکنن.خیلی نگرانم.به الت تناسلی هم دست نمیزدن ولی خیلی نگرانم به اونجام برسه.لطفا راهنماییم کنید؟

یادتان باشد در این جور مواقع، دعوا و سرزنش اصلا راه حل مناسبی نیست، تصور نکنید این جور رفتارها با غرض و قصد جنسی صورت گرفته، در صورت دیدن این صحنه ها، فورا نزد بچه ها رفته و از آنها بخواهید که آمپول را به دستشان بزنند و یا دندان های همدیگر را معاینه کنند، خلاصه حواس بچه ها را پرت کنید و ماجرا را خاتمه دهید، بعد سر فرصت با فرزندتان صحبت کنید و محدوده بازی را برایش مشخص کنید و به او بگویید که می دانید او نقش دکتر و یا بیمار را بازی می کرده و فقط بازی بوده، اما او دیگر بزرگ شده و نباید عضو خصوصی خود را در معرض دید دیگران قرار دهد.

شما به عنوان والدين مي توانيد با انجام پيشنهادات زير از اين عمل جلوگيري كنيد:

1)کودک را در آغوش بگیرید و اجازه دهید علاقه و محبت شما را از این طریق درک کند . کودکان نیاز به برقراری تماس‌های جسمانی با والدین و اعضای خانواده‌ی خود دارند .

2)به تدریج به فرزندتان تفاوت و خصوصی بودن بعضی از اندام‌های بدنش را یاد بدهید . برای مثال ، بینی عضوی از صورت است و دست زدن به آن اشکالی ندارد ، ولی آلت‌تناسلی اندامی خصوصی است و دیگران نباید به آن دست بزنند

3)سعی کنید هنگامی که درباره‌ی اعضای بدن اعم از سر ، دست ، پا و آلت تناسلی صحبت می‌کنید، احساس گناه، شرمساری و خجالت نداشته باشید

4)به کودک یاد بدهید که اگر کودک دیگری قصد داشت آلت تناسلی او را ببیند ، با مخالفت کردن و گفتن این‌که: “این قسمت از بدن من کاملا خصوصی است” ، مانع از انجام این کار شود

5)چنان‌چه فرزندتان با کودک غیر هم‌جنس خودش بازی می‌کند و متوجه‌ی تفاوت جنسی خودش با او می‌گردد ، سعی کنید تفاوت دختر و پسر را خیلی ساده و راحت برایش توضیح دهید.
پاسخ
اكثر الاعطال التى تقلقك

تحدث الأعطال سواء فى المكونات الصلبة (الهارد وير) والبرمجيات (السوفت وير) .
وهنا يتدخل الفنى من أجل حل مشاكل اعطال كاميرات المراقبة .
فقد يحدث عطل في
• الكاميرا نفسها او جهاز التسجيل او أحد الكابلات.
• الشبكة اللاسلكية.
• خلل فى الصوت وعدم وضوحه.
• خلل فى الصورة. كاميرات مراقبة فني كاميرات مراقبه صيانه كاميرات مراقبه فني تركيب كاميرات شركة كاميرات مراقبة كاميرات مراقبة الكويت تركيب كاميرات مراقبه

كاميرات مراقبة الخادمات والمربيات وسيلة لا غنى عنها لتأمين وحماية المنزل من الداخل ومراقبة كل ما يدور أثناء غيابك، دقة عالية وتصوير ليلى نهارى فائق الوضوح، ربط الكاميرا باجهزة الاندرويد ومشاهدتها على هاتفك المحمول او التابلت او الايفون مباشرة وانت بأي مكان حول العالم مع تسجيل الأحداث، مواصفات ومزايا رائعة
كاميرات مراقبة الخادمات والشغالات وحراس الأمن وأهميتها
يشغل تركيب كاميرات مراقبة أهمية كبيرة في مجال الحماية في عصرنا الحديث،
حيث تقدم العديد من الفوائد والنتائج الامنة جراء استخدامها بجميع المباني وأهمها المنازل،
وذلك من أجل متابعة مستمرة لكل ما يحدث في البيت سواء في وجود رب المنزل وأفراد الأسرة او غيابهم .
فاحيانا تستغل الخادمات والمربيات او حراس الامن فرصة انفرادهم بالمنزل فتضعف نفوسهم أمام المال الموجود بالبيت ويقومون بسرقته.
او تسول لهم انفسهم مساعدة الغرباء والاعداء وتقديم معلومات هامة عن أسرار البيوت للتسلل للمنزل باي وقت بكل سهولة .
ويمكن اثناء وجودهم مع الرضع والأطفال الصغار معاملتهم بشكل سئ وإهمالهم دون مراعاة ضميرهم المهني وواجباتهم العملية.

لرؤية المزيد من الخدمات تفضل بزيارتنا
https://www.securitycameraskuwait.com/
پاسخ
I congratulate, it seems magnificent idea to me is
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان