امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر برنامه کودک ها روی افکار جنسی کودکان
سلام. دوست داشتم در این پست در مورد یکی از شوم ترین پروژ های غربی صحبت کنم که تاثیر زیادی روی کودکان گذاشته و این تاثیرات رو امروزه به وضوح میشه دید.
در ابتدا صحبتمو میخوام با یک توصیه بسیار مهم شروع کنم: (هر کارتنی رو که خریداری میکنید و یا دانلود میکنید قبلش حتما خودتون اون کارتن رو یک بار ببینید و بعد برای کودکانتون پخش کنید).
علمی هست که از این علم تحریک جنسی دارن در نقاشی ها و خلق شخصیت های کارتنی استفاده میکنن. این ترفند اونقدر حرفه ای هستش که گاهی حتی بزرگترها متوجه ماجرا نمیشن چه برسه به کودکان. اما نکته ای که هست اینه که اثرات این نقاشی ها به گونه ای است که روی ضمیر ناخوداگاه کودک اثر میگذاره و کودک پس از مدتی دچار اختلالات جنسی میشه. متاسفانه یکی از علت های پایین اومدن سن استمنا دیدن همین کارتن هاست. این مسئله اونقدر بزرگ شده که امروز حتی کشورهای اروپایی هم دارن باهاش مقابله میکنن و از خرید بعضی از فیلم ها و کارتن ها برای کودکانشون خودداری میکنن و این کاریه که تمام ما باید انجام بدیم. چرا که در غیر این صورت باید منتظر عواقب بده این کارتن ها باشیم
متاسفانه مشغله زیاد پدر و مادر ها باعث شده که کمتر به کودکان خودشون توجه کنن و معمولا سر بچه ها رو با کارتن ها یا بازی های رایانه ای گرم میکنن اما باید دقت داشته باشید که این کار شما چطور آینده کودکان شما رو تحت تاثیر قرار میده.
اگر بخوام مثالی از تاثیر این کارتن ها و شخصیت های کارتنی و یا بهتر بگم تهاجم فرهنگی بزنم میتونم به شما عروسک باربی رو معرفی کنم با اون شکل خاصی که داشت با اون رنگ بندی خاص لباس ها. 
اگر خاطرتون باشه این عروسک با یک کارتن وارد زندگی کودکان ما شد و بعد از عکسش رو جلد دفترها و پوشش مداد و پاک کن و ... استفاده کردن و بعد همین بچه ها وقتی که بزرگ شدن دوست داشتن شبیه باربی لباس بپوشن.
از این مثال ها بسیار زیاده اما حتما دقت کنید اگر شما واقعا نگران اینده کودکان خودتون هستید و دوست ندارید که دچار اختلالات جنسی بشن به این نکات دقت کنید.
همچنین باید  در نظر داشته باشید که امروز در کانال های تلگرام و یا برنامه مشابه تلگرام عکس ها و فیلم هایی در قالب استیکر منتشر میشه که اصلا برای روحیه کودکان شما مناسب نیست و دیدن این استیکرها باعث میشه که کودکان شما زودتر به بلوغ جنسی برسن و این یک فاجعه است.
امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشه. موفق باشید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان